سوالات متداول

چطور میتوانم سفارش ثبت کنم ؟

شما میتوانید از بخش راهنمایی خرید نحوه ثبت سفارش را مشاهده کنید و به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و از خرید در سی سی گل لذت ببرید.

نحوه ثبت نام در سایت چگونه است ؟

در وب سایت روی گزینه “حساب کاربری” کلیک کنید، شما میتوانید با وارد کردن شماره موبایل یا ایمیل خود ثبت نام خود را به راحتی انجام دهید، سپس کد فعالسازی برایتان ارسال میشود، بعد از وارد نمودن کد فعالسازی، ثبت نام انجام میشود، سپس فیلد های اطلاعات را تکمیل کنید.

آیا هویت من به گیرنده نمایش داده میشود ؟

تمامی اطلاعات شخصی شما نزد شرکت سی سی گل محفوظ می باشد.

سی سی کوین چیست ؟

شما میتوانید با ثبت نظر و یا خرید هر محصول ، سی سی کوین کسب کنید و تعداد مشخص شده در بخش سی سی کوین در حساب کاربری خود تبدیل به پول کنید تا به کیف پول شما اضافه شود سپس در خرید های آتی خود مبلغ کیف پول از جمع کل کسر شود.

چطور میتوانم سفارشات خودم را پیگیری کنم ؟

شما میتوانید از طریق حساب کاربری در قسمت سفارشات من بر روی سفارش مورد نظر خود کلیک کنید تا جزیات دقیق سفارش خود را مشاهده کنید.

مشاوره خرید دارید ؟

شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود از جمله چت آنلاین ، تماس تلفنی ، شبکه های مجازی با ما در تماس باشید تا تیم مجرب سی سی گل راهنمایی لازم را در خصوص خرید شما ارائه دهد.

آیا شما نیرو استخدام میکنید ؟

بله، سی سی گل از افراد با پتانسیل بالا و خوش فکر در هر زمینه ای دعوت به عمل می آورد تا رزومه خود را برای ایمیل job@ccgol.com ارسال نمایند تا در صورت نیاز بخش نیرو انسانی سی سی گل با شما تماس گیرد.

کیفیت گلها و محصولات تضمین شده هستند ؟

ما همیشه گل های تازه و محصولات با بالاترین کیفیت را تهیه میکنیم تا از کاری که میسازیم خودمان نیز لذت ببریم و رضایت مشتری را جلب کنیم.

آیا امکان انصرف پس از خرید وجود دارد ؟

شما میتوانید پس از ثبت سفارش اگر از خرید خود منصرف شده اید با بخش پشتیبانی سی سی گل تماس بگیرید تا سفارش شما را قبل از آماده سازی کنسل کند و وجه پرداختی را به روشی که در پروفایل خود ثبت کرده اید واریز کند.

نکته: فقط قبل از آماده سازی میتوانید سفارش خود را لغو نمایید.

به جوابتون نرسیدید؟ با ما تماس بگیرید